INFOLINIA +48 601 863 472 | +48 693 021 213
Studio Graficzne PIK

Poligrafia - Plakaty

  ZOBACZ NASZE REALIZACJE

  PRZEŚLIJ NAM SWOJE ZAPYTANIE OFERTOWE

 

 

 

Wyrób drukarski charakteryzujący się większym formatem, zastosowaniem specjalnego papieru oraz wyjątkową formą graficzną. W całości zadrukowany arkusz zdominowany przez elementy graficzne ma zadanie przyciągnąć uwagę i przekazać maksymalnie dużo treści za pomocą minimalnej ilości słów. Plakaty rozmieszcza się w miejscach publicznych, które najczęściej odwiedzają nasi potencjalni klienci. Należy pamiętać, że chwytliwy plakat nawet gdy wydaje się być nie oglądany pozostaje w pamięci każdej osoby, która choćby przez ułamek sekundy na niego spojrzała. Stąd wniosek, że nie tyle wielkość plakatu lub jaskrawość kolorów, lecz pomysł na połączenie elementu przykuwającego uwagę z odpowiednim tekstem, jest istotą dobrego plakatu reklamowego. 

Specyficznym rodzajem plakatu jest afisz, który charakteryzuje się czysto informacyjnym przekazem bez wykorzystywania artystycznej grafiki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

            

Drukujemy plakaty niemal w każdym wymiarze, od małego w formacie A3 nawet do wielkoskalowych plakatów do szerokości 1,5 m i długości 60 m.