INFOLINIA +48 601 863 472 | +48 693 021 213
Studio Graficzne PIK

Portfolio

Reklama zewnętrzna - Litery 3D - styrodur

  ZOBACZ NASZE REALIZACJE

  PRZEŚLIJ NAM SWOJE ZAPYTANIE OFERTOWE

 

 

 

 

Litery 3D umożliwiają stworzenie eleganckiego szyldu informującego o Państwa firmie. Trójwymiarowe litery blokowe dodają prestiżu i najczęściej są kojarzone z siłą i wielkością przedsiębiorstwa, z którym są identyfikowane. Istnieje wiele technologii wykonywania liter i znaków 3D. Nasza firma oferuje litery 3D wykonane w technologii obróbki termicznej płyt styrodurowych, następnie malowanych na odpowiedni kolor farbami elewacyjnymi marki Tikurilla.

Litery blokowe bardzo często są dodatkowo oprawione w lico z pleksy lub płyty pcv, dzięki czemu uzyskują gładkość i połysk, co nadaje estetykę i wysyca głębię barw.

Oferujemy również trójwymiarowe litery podświetlane wykonane całkowicie z pleksy lub częściowo z pleksy i giętej blachy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

 

Reklama zewnętrzna - Witryny sklepowe

  ZOBACZ NASZE REALIZACJE

  PRZEŚLIJ NAM SWOJE ZAPYTANIE OFERTOWE

 

 

Im bardziej Cię Widać, tym więcej się o Tobie mówi. Oklejenie witryny sklepowej, okien, drzwi wejściowych natychmiast powoduje zwiększenie zauważalności Państwa firmy wśród grupy potencjalnych klientów. Najczęściej stosowaną folią do oklejania szyb jest folia One Way Vision (OWV), czyli folia dziurkowana, którą na co dzień spotykają Państwo np. na szybach autobusów. Folia ta zapewnia dużą przepuszczalność światła, przez co nie powodujemy zaciemnienia pomieszczeń wewnątrz firmy. Okna oklejamy również foliami szronistymi (mrożonymi), bezbarwnymi, białymi, dlatego jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa oczekiwania.

Przed aplikacją reklamy otrzymają Państwo stosowną wizualizację graficzną projektu oklejenia witryny sklepowej. Przyjedziemy do Państwa, pobierzemy wymiary, zrobimy zdjęcia i przygotujemy projekt graficzny. Wystarczy jeden telefon, aby umówić się na odpowiadający Państwo termin.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

 

 

 

Reklama zewnętrzna - Rollup'y

  ZOBACZ NASZE REALIZACJE

  PRZEŚLIJ NAM SWOJE ZAPYTANIE OFERTOWE

 

 

Bardzo często spotykane systemy wystawiennicze. Zbudowane są z kasety ze zwiniętym wewnątrz wydrukiem. Wydruk wyciąga się na zewnątrz i montuje na pionowej tyczce, dzięki czemu uzyskujemy dwumetrową elegancką tablicę informacyjną. Rollupy występują w różnych formach estetycznych, od standardowych ekonomicznych, przez kasety o podwyższonej odporności, aż po ekskluzywne systemy najwyższej jakości.

Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości wydruk grafiki na dedykowanym do rollupów sztywnym materiale PCW z wewnętrzną przekładką nieprzepuszczającą światła i zabezpieczającą przed zawijaniem się wydruku. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

 

 

Reklama zewnętrzna - Kasetony świetlne

  ZOBACZ NASZE REALIZACJE

  PRZEŚLIJ NAM SWOJE ZAPYTANIE OFERTOWE

Najbardziej widoczne i zwracające uwagę klienta formy reklamy. Estetycznie zaprojektowany i wykonany kaseton świetlny nadaje firmie profesjonalizmu i wzmacnia jej wizerunek. Ze względu na diodowe podświetlenie kaseton jest szczególnie istotny w porze popołudniowej i wieczornej w czasie zimowym, kiedy otaczają nas długie noce. Wówczas Państwa firma będzie widoczna nawet z dużych odległości, a klient z łatwością Państwa odnajdzie.

Oferujemy kasetony podświetlane diodowo zbudowane z aluminiowej ramy malowanej proszkowo, lico wykonane z pleksi oklejonej zadrukowaną i zabezpieczoną folią. Kasetony mogą być jednostronne lub dwustronne, montowane na ścianę, stelaż lub wolno stojący.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

 

Reklama zewnętrzna - Powierzchnie reklamowe

  ZOBACZ NASZE REALIZACJE

  PRZEŚLIJ NAM SWOJE ZAPYTANIE OFERTOWE

 

 

 

Oferujemy wynajem powierzchni reklamowej na obrotowym słupie z zegarem w centrum Konina. Zegar znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy dworcowej i alei 1 maja. Łączna powierzchnia reklamowa 48 m2 podzielona na 4 równe ściany, z których każda posiada 6 pojedynczych modułów reklamowych. Pojedynczy moduł ma wymiary, szerokość 2 m oraz wysykość 1 m. Istnieje możliwość wynajmu dowolnej liczby modułów oraz ich podświetlenia od wewnątrz.

Gwarantujemy wysokiej jakości wydruki wraz z zabezpieczeniem laminatem oraz montażem.

Możliwe wymiary reklamy (drugi wymiar określa wysokość reklamy):

  • 2 x 1 m – 1 moduł
  • 2 x 2 m – 2 moduły
  • 2 x 3 m – 3 moduły
  • 2 x 6 m – 6 modułów (cała ściana)

Czas wynajmu powierzchni reklamowej:

  • umowa kwartalna
  • umowa półroczna
  • umowa roczna

W zależności od konfiguracji długość trwania kampanii oraz wielkość reklamy przysługują Państwu odpowiednie rabaty i dodatki.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio w celu przejrzenia uprzednio wykonanych przez nas projektów reklamowych przeznaczonych do zamieszczenia na nasze powierzchnie reklamowe.